طراحی وب سایت برای آژانس مسافرتی

بعد از این آژانس مسافرتی خود را تاسیس کردید در گام بعدی باید اقدام به طراحی سایت برای آژانس مسافرتی کنید. در این مرحله یک تیم حرفه‌ای اقدام به ساخت یک سایت کاربردی می‎‌کند تا کاربر بتواند با کمک آن اقدام به رزرو کند. سایتی که طراحی می‌کنید باید دارای زیرساخت‌های قوی باشد تا بتواند حجم زیاد رزرو، تعداد بالای کاربران، وب سرویس و غیره را پوشش دهد. در این مقاله هرآنچه که لازم دارید را به شما می‌گوییم

شاید از خود بپرسید که چرا طراحی سایت برای آژانس مسافرتی الزامی است؟ در پاسخ باید بگوییم که یک سایت جامع جواب تمام سوالات و درخواست‌های مشتریان را می‌دهد. افراد چه بخواهند اقدام به رزرو بلیط کنند و چه درباره مقصد اطلاعات کسب کنند مرجع آن‌ها وب سایت شماست. در وب سایت آژانس شما هرآنچه که یک گردشگر نیاز دارد ارائه می‌شود. در آنجا می‌توانید اطلاعات تورها، قیمت هتل، انواع بلیط‌ها را عرضه کنید و فروش خود را افزایش دهید.

برای مشاوره فرم زیر را پر کنید

  بعد از این آژانس مسافرتی خود را تاسیس کردید در گام بعدی باید اقدام به طراحی سایت برای آژانس مسافرتی کنید. در این مرحله یک تیم حرفه‌ای اقدام به ساخت یک سایت کاربردی می‎‌کند تا کاربر بتواند با کمک آن اقدام به رزرو پرواز و تور کند. سایتی که طراحی می‌کنید باید دارای زیرساخت‌های قوی باشد تا بتواند حجم زیاد رزرو، تعداد بالای کاربران، وب سرویس و غیره را پوشش دهد. در این مقاله هرآنچه که لازم دارید را به شما می‌گوییم.

  مزایای طراحی سایت آژانس مسافرتی

   • فروش بیشتر
   • برندسازی مدرن‌تر
   • رقابت با بزرگان صنعت گردشگری
   • مدیریت بهتر آژانس مسافرتی
   • دریافت هزینه پیش از سفر
   • مدیریت فروش

  ویژگی‌های یک سایت مسافرتی خوب

  یکی از ویژگی‌های یک سایت مسافرتی خوب قابلیت جستجو است. به طوری که کاربر به راحتی بتواند هرآنچه می‌خواهد را به راحتی به دست آورد. این جستجو می‌تواند شامل تور، هتل، اطلاعات گردشگری و غیره باشد. وجود دسته‌بندی دقیق خدمات گردشگری از دیگر ویژگی‌های مثبت سایت گردشگری است. این قابلیت شامل بخش‌های بلیط قطار، بلیط هواپیما (داخلی و خارجی)، هتل (داخلی و خارجی)، تور و بیمه مسافرتی است. همچنین در این قسمت‌ها می‌توان نوع وسایل نقلیه و مدل آن‌ها را ذکر کرد. امکان فروش آنلاین بلیط از دیگر ویژگی‌هایی است که هر سایت گردشگری باید داشته باشد. به طوری که دیگر نیازی به مراجعه حضوری مسافر نباشد. در ادامه لیستی از قابلیت‌های یک سایت گردشگری را ارائه می‌دهیم.

  • نمایش اطلاعات تورها
  • نمایش اطلاعات هتل‌ها
  • پشتیبانی و خدمات
  • امکان ثبت نظرات
  • ریسپانسیو بودن
  • وبلاگ

  از کجا شروع کنیم؟

  اکنون شاید این سوال برایتان به وجود آید که برای طراحی سایت آژانس مسافرتی از کجا شروع کنیم؟ اولین گام یافتن یک تیم حرفه‌ای است تا کار ساختن سایت را شروع کنند. آن‌ها پس از مشاوره دادن به شما کمک می‌کنند تا بتوانید زیباترین و کاربردی‌ترین سایت را فراهم کنید. در این میان تیم دیجیتال مارکتینگ یوال در کنار شماست.

  یوال؛ ارائه‌دهنده زیرساخت‌های آنلاین گردشگری

  شرکت دیجیتال مارکتینگ یوال به آژانس‌های مسافرتی کمک می‌کند تا بهترین وب سایت را طراحی کنند. همچنین با مدیریت وب سایت شما کمک می‌کند تا سئو تکنیکال با سرعت و کیفیت انجام شود. از دیگر خدمات ما می‌تواند به تولید محتوا، ساخت تیزرهای تبلیغاتی، دریافت اینماد و غیره اشاره کرد. اگر تمایل دارید در این باره بیشتر بدانید می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

   

  نمونه سایت گردشگری راز گیتی
  نمونه سایت گردشگری راز گیتی
  نمونه سایت گردشگری قسطی تراول
  نمونه سایت گردشگری قسطی تراول
  نمونه سایت گردشگری تاراز گشت
  نمونه سایت گردشگری تاراز گشت

  شرکت دیجیتال مارکتینگ یوآل طراحی حرفه ای انواع سایت های گردشگری برای شما انجام می‌دهد.

  سفرهای مامان و بابا
  سفرهای مامان و بابا
  وبسایت آرامش سفر
  وبسایت آرامش سفر