خصوصیات تیم یوآل
حرکت به سمت اقیانوس آبی با خیالی آسوده!

یوآل، متشکل از تیمی حرفه ای و خلاق است که برای ارائه راهکارهای تازه و ایجاد تبلیغات خلاق و رشد درآمد از ابتدا تا انتها در کنار شماست.​

ایده پردازی و خلاقیت

آنالیز کار و کسب و ارائه ایده های خلاقانه به منظور پایداری، توسعه و بهبود کار و کسب و درآمد 

استراتژی تبلیغات

تدوین استراتژی های هدفمند و هوشمند در تبلیغات با توجه به هدف و نیاز کار و کسب شما

تیم متخصص

همکاری و همفکری با متخصصان حوزه تبلیغات و برندینگ، تولید محتوای دیجیتال و کارشناسان حوزه کار و کسب

پشتیبانی رایگان

پشتیبانی کلیه خدمات ارائه شده با دقت و سرعت به صورت تخصصی و کاملا رایگان

کار تیمی دختر و پسر در اراده کارمند آژانس
کار تیمی دختر در دفتر کار اداری استیکی نت
کارهای ما
دستیابی به موفقیت با هم

اعضای تیم یوآل همواره در تلاش هستند تا برای کسب و کارها در فضای مجازی جایگاه ویژه ای به دست آورند. از آنجایی که همه بیزینس ها برای کسب اعتبار بیشتر خود نیاز به فعالیت مداوم و موثر در فضای مجازی دارند، تیم یوآل متشکل از چندین متخصص در حوزه های مختلف به آنها کمک می کند تا بتوانند جایگاه و اعتبار خود را کسب کنند. 

تیم یوآل از طرق راه اندازی وبسایت، شبکه های مجازی، تهیه تیزرهای تبلیغاتی و … می تواند به راحتی شما را به بازار هدف خودتان نزدیک تر کند.

همواره به یاد داشته باشید بیزینسی که به خاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات نکند. انگار است که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کرده است.

آشنایی با اعضای تیم یوآل
تیم یوآل متشکل از افراد توانمند در حوزه های گوناگون است تا بتواند بهترین تجربه حضور در فضای مجازی را برای شما ایجاد نماید.
حانیه کریمی
حانیه کریمی
کارشناس سئو و تولید محتوا
دکتر اسعد حسینی
دکتر اسعد حسینی
مشاور حوزه گردشگری
ابوالفضل صیامیان
دکتر ابوالفضل صیامیان
مشاور حوزه گردشگری
وحید خرمی
وحید خرمی
آهنگساز و کارشناس صدا
افشین براتی
مدیر عامل

من افشین براتی، مدیرعامل یوآل و دانش آموخته مدیریت گردشگری هستم. تجربه سال ها کار کردن در بخش های مختلف حوزه گردشگری و تجربه های مدیریتی، اهمیت دنیای دیجیتال در رشد کار و کسب را بیش از قبل به من نشان داد. دنیایی که همگام شدن با آن به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است و رقابت در این دنیای وسیع و پیشرو بودن در آن نیازمند بهره مندی از دانش تخصصی حوزه تبلیغات دیجیتال و آشنایی با اصول مدیریت کسب و کار است. آژانس خدمات دیجیتالی یوآل حاصل تلاش یک تیم تخصصی  برای ارائه راهکارهای مختلف بازاریابی و تبلیغات است تا بهترین نتایج را برای موفقیت شما به ارمغان آورد.

تلفن : 66350690-021

ایمیل : info@uallagency.com

افشین براتی
غزاله پاکدل
غزاله پاکدل
مدیر اجرایی

من غزاله پاکدل هستم و در کنار تیم یوآل به عنوان مدیر اجرایی همکاری میکنم. تبلیغات و خدمات دنیای دیجیتال، ماهیتی فرایندگرا دارند و موفقیت در زمینه ارائه بهترین خدمات دیجیتال، در گرو پایش مداوم فرایند این خدمات است. تجربه من به عنوان مدیرپروژه برای پیشبرد هرچه بهتر خدمات دنیای دیجتیال به شما در کنار تیم یوآل خواهد بود.

تلفن : 66350690-021

ایمیل : info@uallagency.com

به ما بپیوند
آیا می خواهید به تیم یوآل بپیوندید؟
درباره ما
یوآل منتظر ایده های تازه شماست!

ما در یوآل بر این باوریم که همکاری،نیروی بی بدیل به حرکت درآوردن چرخ دنده های یک سیستم است و هر نیروی جدید دریایی از ایده های تازه را با خود به یوآل می آورد. اگر به دنبال پیاده سازی فکر و تخصص خود در دنیای خدمات دیجیتالید، شما هم همکار یوآل هستید.