چشم انداز
درباره چشم انداز یوآل
یوآل متشکل از یک تیم پویا و خلاق در همه زمینه های دنیای دیجیتالی ست

چشم انداز ما تبدیل شدن به ارائه دهنده پیشرو خدمات دیجیتال در صنعت گردشگری، موسیقی، سلامت و زیبایی، فروشگاه ها و … است که به دلیل راه حل های نوآورانه، کیفیت استثنایی و تعهد به موفقیت مشتریان ما شناخته شده است. ما در تلاش هستیم تا روابط بلندمدت با مشتریان خود ایجاد کنیم، فرهنگ خلاقیت و همکاری را تقویت کنیم، و به طور مداوم مرزهای آنچه را که در حوزه دیجیتال ممکن است پیش ببریم.

ماموریت یوآل
ماموریت ما این است که ارائه خدمات دیجیتالی به مشاغل مختلف است.

ماموریت ما ارائه خدمات دیجیتال استثنایی به مشاغل در صنعت گردشگری، موسیقی، سلامت و زیبایی، فروشگاه ها و … در فضای آنلاین است. وظیف تیم ما ارائه محتوای با کیفیت بالا و راه حل های مناسب برای رفع نیازهای منحصر به فرد آنها است. هدف ما این است که یک شریک و مشاور قابل اعتماد برای مشتریان خود باشیم و به آنها کمک کنیم تا به اهداف تجاری خود دست یابند و در یک چشم انداز دیجیتالی دائما در حال تحول و پیشرفت و موفقیت باشند.

ماموریت

دیجی خدمات یوآل، اولین ارائه دهنده خدمات دیجیتالی به کسب و کارهای مختلف است که با یک تیم حرفه ای نیاز هر کسب و کاری به خدمات دیجیتالی را برآورده خواهد کرد.

کار یوآل
ارائه خدمات دیجیتالی
01
تحقیقات بازار

قبل از ارائه پیشنهاد، در ابتدا تحقیقاتی پیرامون بازار هدف شما انجام خواهد شد تا بتوان با توجه به بازار هدف کار و کسب شما ، یک سناریو طراحی کرد. در واقع این سناریو با توجه به نیازهای کار و کسب شما نوشته خواهد شد.

02
تجزیه و تحلیل بیزینس

در مرحله دوم، کار کسب شما مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد و با توجه به جایگاه بیزینس شما، پیشنهادات ارائه می گردند. 

03
ارائه خدمات

پس از مشورت و تائید کارفرما، خدمات طراحی و برای بیزینس شما رائه می گردند. در حین اجرا و ارائه خدمات، با استفاده از بازخوردهای به دست آمده، خدمات دیجیتالی بهینه سازی می شوند.

درصد فعالیت یوآل در صنعت های مختلف
صنعت گردشگری

آژانس های مسافرتی، مراکز اقامتی و تفریحی

موسیقی

آموزشگاه های موسیقی، موزیک ویدئو خوانندها و نوازندگان

صنعت پوشاک

برندهای لباس و پوشاک

سایر

خدمات دیجیتالی در سایر صنایع