درباره ما

آژانس خدمات دیجیتالی یوآل

یوآل یک مجموعه ارائه دهنده خدمات دیجیتالی است و با آژانس های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ متفاوت است. 

با چیره شدن فضای آنلاین در بازار، دیگر کمتر کار و کسبی است که نیاز به خدمات دیجیتالی نداشته باشد. آژانس یوآل به دنبال تامین و پاسخ به نیاز کار و کسب‌ها ایجاد شده است تا هر گونه نیاز فضای مجازی را برای آنها برآورده کند و همچون یک پرسنل مجازی در کنار تیم آنها قرار گیرد.

در واقع یوآل همچون یک پرسنل در کنار بیزینس شما حضورخواهد داشت تا امور فضای دیجیتالی و آنلاین شما را انجام دهد.

ما در یوآل به دنبال آن هستیم که حضور شما را در فضای کسب و کار دیجیتال، موثرتر و درخشان تر کنیم. لازمه این امر، فراهم کردن بستری است که زیرساخت های مورد نیاز شما را تامین کرده و راهتان را هموار کند و در بزنگاه ها، برای همکاری و همفکری در کنار شما باشد. یوآل تلاش می کند با استفاده از توان فنی، تجربه و خلاقیت اعضای تیم خود موثرترین و کاربردی ترین خدمات دیجیتالی را در اختیار شما قرار دهد و همقدم شما در مسیر رشد و پیشرفت باشد.

دختر ایرانی لپ تاپ در دست نشسته

همراه و پشتیبان شما در فضای دیجیتالی

دیجیتال مارکتینگ بخش مهمی خدمات شرکت یوآل است وهمچنین مدیریت محتوا در فضای مجازی مثل وبسایت و شبکه های اجتماعی 

تیم یوآل عکس نفر در اداره دفتر با لپ تاپ

تیم حرفه ای آماده ارائه خدمات دیجیتالی

تولید محتواهای متنی، عکسی، فیلم، تیزر تبلیغاتی، پادکست و یا هر نوع محتوایی که در فضای مجازی استفاده شود.

یوآل نه تنها تولید محتوا می کند، بلکه مدیریت محتوا نیز انجام می‌دهد. مدیریت تخصصی و حرفه ای وبسایت، شبکه های اجتماعی، مستند سازی و … .

تهیه و تولید تیزرهای تبلیغاتی، ریپورتاژ آگهی تلوزیونی، گزارش تبلیغاتی و … در زمینه کار کسب شما

چرا یوآل؟
یوآل، متشکل از تیمی حرفه ای و خلاق است که برای ارائه راهکارهای تازه و ایجاد تبلیغات خلاق و رشد درآمد از ابتدا تا انتها در کنار شماخواهد بود.
اقدامات ما
گستردگی فضای دجیتال فرصت بی بدیلی برای دیده شدن و ارتقای کسب و کارها و به دنبال آن افزایش درآمد آن هاست. یوآل برای ترسیم بهترین مسیر رشد با ارائه کلیه خدمات حوزه دیجیتال مارکتینگ در کنار شماست.
01
تعامل با مشتری

هدف نهایی یوآل به طور خلاصه تقویت برند و افزایش درآمد کسب و کار شماست. در همین راستا، در گام اول در تعامل با شما به عنوان صاحبان کسب و کار، اهداف و نظرات شما را دریافت کرده و مسیر پیش رو را با شما به اشتراک می گذارد.

02
ایجاد پروژه

بسته به نیاز و درخواست شما، نوع محصول یا خدماتی که ارائه می دهید و با توجه به تجربه ما از ظرفیت های موجود در بازار کسب و کار استراتژی های محتوایی و تبلیغاتی مختلفی برای شما تهیه و تدوین می شود.

03
مدیریت و پشتیبانی

ما در یوآل بر این باوریم که موثر بودن تبلیغات جز با پایش مداوم مسیر و سنجش عملکرد در بازه های زمانی مشخص محقق نمی شود. مزیت رقابتی ما همگامی با شما و فراهم کردن امکان پشتیبانی و مشاوره آنی برای شماست. 

مشتریان ما
اگر کسب و کارتان در انتظار سکوی پرتاب است، شما هم مشتری ما هستید.
عکس دختر ایرانی
مریم زند

طراحی مینیمال وبسایتم رو بسیار دوست داشتم. خدا رو شکر در سئوی کلمات کلیدی هم که موفق بودیم.

حیدر محمد جعفری عکس
حیدر محمد جعفری
مدیر بازاریابی

با برون سپاری وبسیاتم به مجموعه یوآل دیگه خیامون راحت شده، سایت همیشه آپدیته و سئوی خیلی خوبی پیدا کرده

همکاران ما
یوآل امروز متشکل از تیمی خلاق و پرانرژی است که با همکاری و همفکری یکدیگر، ایده های نو روی میز میگذارند و با دانش و مهارت خود آنها را به ابزارهایی موثر برای توسعه نیازهای کسب و کار شما تبدیل می کنند.
همه چیز برای همه!
داستان یوآل از 1400 آغاز شد. از تلاش برای خلق مسیری برای صاحبان کسب و کار، که از طریق آن، در فضای مجازی و آنلاین پیشرفت و توسعه داشته باشند. ما در یوآل سعی داریم مدیریت محتواهای دیجیتالی شما را با هدفمندسازی هوشمند به طور مداوم انجام دهیم.
درباره ما