نمونه کارها
نمونه خدمات دیجیتالی آژانس یوآل
طراحی و مدیریت سایت شهرآوا

گسترش روز افزون دسترسی به اینترنت و علاقه مندی همگان به بهره مندی از فضای کسب و کارهای اینترنتی، موجب شده است که داشتن یک سایت، به یکی از دغدغه های هر کسب و کار تبدیل شود. ویترینی با کمترین هزینه، با قابلیت دیده شدن توسط همه افراد.

اما دانش طراحی سایت صرفا معطوف به سلیقه و دانش طراحی نیست، بلکه سنجش صحیح نیازهای کسب و کار در طراحی سایت به گونه ای کاربردی بسیار موثر است. برای مثال الزامات یک سایت آموزشگاهی با الزامات یک سایت فروشگاهی بسیار متفاوت است.

شهرآوا، یک آموزشگاه موسیقی است که به منظور معرفی و ارائه هرچه بهتر خدمات و دوره های خود، طراحی سایت را الزامی دانسته است.

شخصی سازی سایت و استفاده از تصاویر یکتا در موقعیت های مناسب یکی از نکات کلیدی جذابیت و همچنین بهینه سازی یک وبسایت است.

کلیه تصاویر استفاده شده در طراحی سایت آموزشگاه موسقی شهرآوا به طور اختصاصی توسط مجموعه یوآل برای این سایت عکاسی و ویرایش شده است.

بارگذاری محتوای خواندنی، جذاب و متناسب با نیاز مشتریان نیز بخش جدانشدنی در طراحی سایت است که لازم است متناسب با کسب و کار و همچنین با رعایت الزامات متن نویسی بر اساس سئو، توسط تیم تولید محتوا انجام پذیرد. محتوای مناسب می تواند هر سایتی را به رتبه های برتر موتور جستجوی گوگل ارتقا دهد و در نهایت سایت را به افراد بیشتری نشان داده و آنها را به مشتری مچموعه تبدیل کند. مدیریت محتوای سایت آموزشگاه موسیقی شهرآوا نیز بر همین اساس توسط تیم تولید محتوای یوآل انجام میپذیرد.

در طراحی سایت آموزشگاه موسیقی شهرآوا، امکانات ویژه ای به منظور دسترسی ساده تر کاربران سایت به امکانات و خدمات این آموزشگاه در نظر گرفته شده است. امکان ثبت درخواست استعدادیابی، امکان دریافت مشاوره از طریق شماره تلفن همراه،شبکه های اجتماعی و همچنین چت خودکار پشتیبانی سایت از این جمله است.

کلیه دوره های آموزشی این مجموعه در صفحه ای اختصاصی و به صورت واکنشگرا طراحی شده است.

یکی از مهم ترین ویژگی های یک سایت موفق و پربازدید، به روز بودن سایت است. بخش هایی از سایت نظیر وبلاگ، اخبار و رویدادهای مجموعه می تواند این خبر را محقق کند. به روز رسانی این بخش ها نیازمند مدیریت و پایش مداوم سایت است. طراحی بخش رویدادها برای سایت آموزشگاه شهرآوا، برای تحقق همین هدف و جذابیت هرچه بیشتر مجموعه برای مخاطبان طراحی شده است.

ویژگی های مهم وبسایت آموزشگاه موسیقی شهرآوا

دوره‌های آموزشی

قابلیت تعریف دوره های آموزشی به عنوان لندینگ پیج که قابلیت سئو شدن بالایی در آن کلید واژه دارد.

عکاسی اختصاصی

برای طراحی این وبسایت، ابتدا هویت بصری تعریف شده سپس بر اساس آن اقدام به عکاسی اختصاصی شده است.

سئو

در این سایت آموزشگاه موسیقی بسیاری از کلمات سئو شده اند و در رتبه های برتر گوگل هستند.

فرم درخواست

یک فرم آنلاین طراحی شده است که هنرجویان می توانند به راحتی درخواست خود را مطرح کنند.

مشاوره آنلاین

با ایجاد امکان مشاوره آنلاین، پرسنل می توانند با هنرجو مشاوره داشته باشند و آنها را به صورت آنلاین راهنمایی نمایند.

اتصال به پیام رسان

اتصال به پیام رسان ها از دیگر قابلت های به خصوص این وبسایت آموزشگاه موسیقی است که افراد را وارد چت تلگرام و واتساپ می کند.

وبلاگ اختصاصی

ایجاد یک وبلاگ اختصاصی برای این سایت که باعث دیده شدن بهتر آن و سئوی کلمات کلیدی بسیاری شده است.

فروشگاه آنلاین

اتصال به فروشگاه آنلاین موسیقی با قابلیت تعریف و فروش بی نهایت کالاهای موسیقی

نمونه طراحی سایت آموزش موسیقی
ساخت فوری سایت آموزشگاه موسیقی

هم اکنون برای آموزشگاه موسیقی خود یک وبسایت زیبا داشته باشید.